Hakkımızda

Mosaş Group sektördeki 20 yıllı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerine en güvenilir teknoloji ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Yaptığı ARGE ve mühendislik yatırımları sayesinde bugün 100’ün üzerindeki çalışanı ile Türkiye sanayisinin cesur adımlarla her geçen gün büyüyen önemli bir gücüdür.

Mosaş Group kurulduğu günden itibaren Türkiye’de ve çeşitli yurt dışı ülkelerinde gerçekleştirdiği başarılı projeler sayesinde Mosaş Group ‘a ait markalar giderek yaygınlaşmıştır. Konya 4. Organize sanayisinde 10200 m2 kapalı alan içerisinde üretim yapan Mosaş Group, gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik şirket yapısıyla, her zaman beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Ayrıca; simülasyon yazılımları, kablosuz iletişim ve görüntü işleme teknolojileri alanında AR-GE çalışmaları yürüttüğü Ankara ODTÜ Teknokent bölgesinde bir alana sahiptir.

Teknik departmanları ve ekipleri ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda proje, ürün, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir. Mosaş Group sektördeki etkin tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetlerini en önemli sermayesi olarak görüp projelerini bu doğrultuda titizlikle yürütmektedir.

Mosaş Group; tartım teknolojileri alanında TARALSA markası ile taşıt kantarları, vagon kantarları, endüstriyel basküller, indikatörler, yük hücreleri, ön ihbarlı hareketli tartım sistemleri, insansız tartım sistemleri ve tartım otomasyonları üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Ulaşım teknolojileri alanında, 5 mm ledli ve power ledli sinyal vericiler, senkron flaşörler, kavşak kontrol cihazları, ledli sinyalizasyon direkleri, sinyalizasyon kesintisiz güç kaynakları, sesli yaya uyarı cihazları ve butonları, taşınabilir değişken mesaj işaretleri, kameralı ve loop dedektörlü akıllı kavşak sistemleri, trafik mühendisliği hizmetleri, hibrit akıllı trafik sistemleri, değişken mesaj ve trafik işaretleri, radarlı hız ikaz sistemleri, meteoroloji sistemleri, akıllı ulaşım yönetim platformu, simülasyon programı ve otomatik hemzemin geçit sistemleri üretimlerini yapmaktadır.

Ayrıca, Mosaş Group; aydınlatma alanında güneş enerjili ve elektrikli aydınlatma armatürleri ve çelik konstrüksiyon alanında bayrak direği, aydınlatma direği, kamera direkleri sinyalizasyon direkleri ve çeşitli tip konstrüksiyonların üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Mosaş Group, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği üretimleri için gereken TS EN 12368, TS EN 50556, EN 12966, TS EN 45501, TS 13170, TS 12962, TS 13243, TS 12498, TS 12540, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 ve AT Tip Onay belgelerine sahip olup tam müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda kaliteli yerli ürün geliştirme vizyonu ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayarak büyümeye devam etmektedir.

10200 m2 kapalı alana kurulu

üretim ve Ar-Ge faaliyetlerinin yürütüldüğü, yeni nesil test cihazları ile donatılmış bir teknoloji üssü

143 kişilik

her biri alanında uzman kadro

93 farklı

Dünya’da ve Türkiye’de 93 farklı şehirde başarı ile tamamlanmış proje
Markalarımız
® Mosaş Group Tüm hakları saklıdır.
× WhatsApp