Tanıtım Videosu

Ön İhbarlı
Hareketli Tartım Sistemi

Sistem; kamyon, çekici, tanker, otobüs, minibüs ve kamyonet gibi ağır nakliye araçlarının, değişik bölgelerde kurulacak modern istasyonlar tarafından yapılacak kontrollerle, kurallara uygun ağırlık ve boyuta taşımacılık yapmalarını amaçlamaktadır. Sistem devlet kurumlarının bilgi ağı yapıları ile entegre çalışmaktadır.

İNTAK
İnsansız Tartım Sistemi

Seri tartım yapan işletmelerde kullanımda olan ya da yeni kurulan Taralsa marka İNTAK sistemi ile birçok avantaj elde edilmiş olacaktır. Sistem sayesinde araçların otomatik olarak tanınması ve bilet işlemleri için herhangi bir operatöre gerek duyulmadan tartım işlemlerinin yapılabilmesi sağlanmıştır. Sistem operatörsüz çalıştığı için zamandan tasarruf sağlanmış olacaktır. Araçların bekleme süreleri kısalacaktır, böylece yakıttan da tasarruf sağlanacaktır. Sistem de operatör bulunmadığı için operatör bazlı hatalar ortadan kalkmıştır. Sistem fabrika içerisindeki farklı yazılımlar ile entegrasyon imkanı sunmaktadır.

OPOS
Otomatik Plaka Okuma Sistemi

B2TX tartı terminalinde bulunan Android işletiminin sağladığı endüstriyel şartlara uyumluluk, sistemin ömrünün uzun yıllar çalışmasını sağlamaktadır. Bütünleşik ANPR plaka okuma kamerası ve Android işleti sisteminin uyumu ile tartı sektöründeki diğer firmaların otomatik plaka çözümlerinin çok çok önünde olan ve kesinlikle sistemin kullanıcı hatasıyla arıza yapmasına izin vermeyen yapısıyla çalışma güvenliğini birinci planda tutmaktadır.

Bize ulaşmak için butona tıklamanız yeterli!

® Mosaş Group Tüm hakları saklıdır.
× WhatsApp